Mums rūpi Jūsų privatumas ir asmens duomenų saugumas. Šiomis slapukų politikos taisyklėmis mes, VERONNY.COM (internetinės parduotuvės „Veronny.com“ veikla vykdoma pagal individualios veiklos pažymą nr. 371446), nustatome ir paaiškiname kam ir kodėl yra naudojami slapukai (angl. cookies) Jums naudojantis mūsų interneto svetaine (veronny.com).

Ši slapukų politika atnaujinta 2020-05-18.

Kas yra slapukai?

Jums besilankant mūsų internetinėje svetainėje (veronny.com), norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams ir patogumui. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies).

Slapukai yra nedideli informacijos elementai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukai padeda mums atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda mums pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja.

  • Slapukai nėra virusai;
  • Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose.

Kokiam tikslui mes naudojame slapukus?

Slapukai yra automatiškai sukuriami naršant mūsų internetinėje svetainėje (veronny.com) ir išsaugomi Jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį mūsų internetinės svetainės (veronny.com) lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų ir efektyvų svetainės (veronny.com) veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių.

Kokius slapukus mes naudojame?

Mūsų svetainėje naudojamų slapukų aprašymai:

Kaip galite valdyti slapukų nustatymus?

Kai naudojate naršyklę mūsų internetinėje svetainėje (veronny.com) teikiamam turiniui pasiekti, galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukų failas yra atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė turi skirtingus nustatymus, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nustatymus, pasižiūrėkite jos nustatymų meniu.

Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta funkcija, kuri leidžia Jums atsisakyti slapukų naudojimosi. Norėdami daugiau sužinoti, kaip valdyti slapukus, apsilankykite:

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kai kuriais atvejais slapukų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės.

Mūsų internetinėje svetainėje (veronny.com) yra leidžiama tam tikroms trečiosioms šalims nustatyti ir pasiekti slapukus Jūsų kompiuteryje. Tokiu atveju slapukų naudojimui taikomos trečiųjų šalių privatumo taisyklės. Atkreipiame dėmesį, kad mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus.

Kontaktinė informacija

Jei dėl šioje Slapukų politikoje pateiktos informacijos Jums iškilo klausimų, maloniai prašome kreiptis bet kuriuo Jums patogiu būdu.

VERONNY.COM
El. paštas: info@veronny.com
Tel.: +370 6155 0106
Adresas: Šeškinės 33-26, Vilnius
Internetinės parduotuvės „Veronny.com“ veikla vykdoma pagal individualios veiklos pažymą nr. 371446
Informaciją apie mūsų e-parduotuvės vykdomą veiklą galite pasitikrinti valstybiniame mokesčių mokėtojų registre: www.vmi.lt